REKVALIFIKAČNÍ KURZY                                akreditované  MŠMT a MMR

"STŘIHAČ PSŮ"

S těmito kurzy začínáme od dubna 2019

Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat.

Celkový počet výukových hodin je  160, z toho

Teorie 50 hodin

Praxe 110 hodin

Denní výuka je rozvržená takto: 20 výukových dnů po 8 hodinách, každý z výukových dní obsahuje 5 nebo 6 hodin praxe + 3 nebo 2 hodiny teoretické výuky + přestávka na oběd + přestávka na svačinku.

Zkoušky jsou dle zákona 14 - 16 hodin, takže jsou rozloženy do dvou dní a nezasahují do 160 ti hodinové výuky. Je tedy nutné počítat s tím, že Rekvalifikační kurz včetně zkoušek trvá 22 dní.

Po zdárném složení zkoušek obdržíte dva doklady, z nichž jeden je dokladem o tom, že jste prošly celým kurzem 160 hodin " POTVRZENÍ O ÚČASTI V AKREDITOVANÉM VZDĚLÁVACÍM PROGRAMU STŘIHAČ PSŮ"

Druhý doklad "OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE STŘIHAČ PSŮ"  je dokladem, který říká, že Vaše vzdělání je na profesionální úrovni a je současně veden na Ministerstvu pro místní rozvoj.

Výuka probíhá celoročně, bez ohledu na prázdniny, svátky, či zimní období.
Cena tohoto kurzu činí 24.800.- bez DPH

Termíny pro rekvalifikační kurzy jsou vždy v pětidenních až šestidenních blocích, (z důvodu, aby jste nemuseli kvůli zkoušce jezdit extra) které najdete zde.  V každém případě ale doporučuji, zavolat na tel. 606 218 840 a domluvíme si termín přesně.

Máte-li jaké koliv dotazy ohledně rekvalifikačního kurzu "Střihač psů" akreditovaného MŠMT a MMR, nebo si chcete již zažádat o C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu, nebo můžete využijt  kontaktní formulář, pište přímo na argosss@post.cz .

Tento kurz je hrazen Úřadem práce, ale můžete jej absolvovat i jako samoplátci.

Pro ty, kteří si chtějí zajistit ubytování, doporučuji Penzion Jantar, hotel Brixen, Hotel Slunce,

Nebo můžete využít sktomné ubytování u mne v podkroví mého baráčku a pouze pro studenty přes úřad práce je kurz zdarma. Pokud se ale rozhodnete pro penzion, nebo hotel, musíte si jej hradit sami. Další informace na 606 218 840

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01