Zkoušky

V současné době, každý, kdo chce státní potvrzení o své profesionalitě v oboru stříhání psů s názvem "Střihač psů", se může přihlásit ke zkouškám podle zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Při zdárném složení těchto zkoušek obdrží "OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE - STŘIHAČ PSŮ" se státním znakem a kulatým razítkem taktéž se státním znakem.

Nedílnou součástí těchto zkoušek je také veřené sdělení o konání těchto zkoušek, včetně autorizované osoby, která tyto zkoušky vede. V našem vzdělávacím studiu Argos pod firmou Jarmila Kašparová pracují dvě Autorizované osoby - Hana Vencová a Zuzana Beránková

 

Jarmila Kašparová:      Vedoucí Vzdělávacího studia a salonu Argos

                                    Lektorka

Hana Vencová:            Autorizovaná osoba

                                    Lektorka

                                    Garant kurzů

Zuzana Beránková:     Autorizovaná osoba

                                    Lektorka

 

Termíny zkoušek

termín:

osoba vykonávající zkoušky:

autorizovaná osoba:

Pro samoplátce - kurz na těchto zkouškách není podmínkou. Stačí když si dotyčná osoba myslí, že pracuje na profesionální úrovni a chce se před svými zákazníky také jako profesionál prezentovat. Dle našich zkušeností je ale dobré se na tyto zkoušky přeci jenom připravit. Při zdárném složení těchto zkoušek obdrží "OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE - STŘIHAČ PSŮ" se státním znakem a kulatým razítkem taktéž se státním znakem.

 

PŘIPRAVUJEME

Pro účastníky od Úřadu práce, kteří jsou sponzorování státem ČR a EU - je ze zákona podmínkou 20ti denní kurz "Střihač psů", který je ukončený touto zkouškou "Střihač psů", podle zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Při zdárném složení těchto zkoušek obdrží "OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE - STŘIHAČ PSŮ" se státním znakem a kulatým razítkem taktéž se státním znakem +" POTVRZENÍ o účasti na akreditovaném vzdělávacím programu". Na tyto kurzy je nutné se hlásit minimálně měsíc předem, protože Úřad práce má dle zákona 30 ti denní lhůtu na schválení tohoto kurzu.

 

 

 

 

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01