REKVALIFIKAČNÍ KURZY akreditované MŠMT

"STŘÍHÁNÍ A KOSMETICKÁ ÚPRAVA PSŮ"

Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat.

Celkový počet výukových hodin je  120, z toho

Teorie 30 hodin

Praxe 90 hodin

Denní výuka je rozvržená takto: 15 výukových dnů po 8 hodinách, každý z výukových dní obsahuje 6 hodin praxe + 2 hodiny teoretické výuky.

+ jeden den na závěrečné testy a praktické zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. Při zdárném složení závěrečné zkoušky obdrží frekventant kurzu OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI

Výuka probíhá celoročně, bez ohledu na prázdniny, svátky, či zimní období.
Cena tohoto kurzu činí 18.000,- bez DPH

Vzhledem k tomu, že lidé bez práce nemají peněz na zbyt, nabízím frekventantúm těchto kurzů ubytování zdarma, ale pouze, pokud využijí  nabídky pobytu u mne v podkroví. Pokud si pro ubytování zvolí hotel, nebo penzion, musí si jej hradit ze svého.

Termíny pro rekvalifikační kurzy jsou vždy v pětidenních blocích, které najdete zde. Frekventant kurzu si vybere tři pětidenní bloky tak, aby se jeho kurz vešel maximálně do třech kalendářních měsíců a to i se závěrečnou zkouškou.

Potřebuje-li frekventant docházku na kurz (z jakých koliv důvodů) rozložit jinak, je potřeba, aby se na tomto rozložení docházky se mnou předem domluvil.

Máte-li jaké koliv dotazy ohledně rekvalifikačního kurzu "Stříhání a kosmetická úprava psů" akreditovaného MŠMT, nebo si chcete již zažádat o C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu, nebo můžete využijt  kontaktní formulář, pište přímo na argosss@post.cz .

Další informace na 606 218 840

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01