REKVALIFIKAČNÍ KURZY akreditované MŠMT

"STŘIHAČ PSŮ"

S těmito kurzy začínáme od dubna 2019

Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat.

Celkový počet výukových hodin je  160, z toho

Teorie 50 hodin

Praxe 110 hodin

Denní výuka je rozvržená takto: 20 výukových dnů po 8 hodinách, každý z výukových dní obsahuje 5 nebo 6 hodin praxe + 3 nebo 2 hodiny teoretické výuky + přestávka na oběd + přestávka na svačinku.

Zkoušky jsou dle zákona 14 - 16 hodin, takže jsou rozloženy do dvou dní a nezasahují do 160 ti hodinové výuky. Je tedy nutné počítat s tím, že Rekvalifikační kurz včetně zkoušek trvá 22 dní.

Po zdárném složení zkoušek obdržíte dva doklady, z nichž jeden je dokladem o tom, že jste prošly celým kurzem 160 hodin " POTVRZENÍ O ÚČASTI V AKREDITOVANÉM VZDĚLÁVACÍM PROGRAMU STŘIHAČ PSŮ"

Druhý doklad "OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE STŘIHAČ PSŮ"  je dokladem, který říká, že Vaše vzdělání je na profesionální úrovni a je současně veden na Ministerstvu pro místní rozvoj.

Výuka probíhá celoročně, bez ohledu na prázdniny, svátky, či zimní období.
Cena tohoto kurzu činí 24.800.- bez DPH

Termíny pro rekvalifikační kurzy jsou vždy v pětidenních až šestidenních blocích, (z důvodu, aby jste nemuseli kvůli zkoušce jezdit extra) které najdete zde.  V každém případě ale doporučuji, zavolat na tel. 606 218 840 a domluvíme si termín přesně.

Máte-li jaké koliv dotazy ohledně rekvalifikačního kurzu "Střihač psů" akreditovaného MŠMT a MMR, nebo si chcete již zažádat o C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu, nebo můžete využijt  kontaktní formulář, pište přímo na argosss@post.cz .

Tento kurz je hrazen Úřadem práce, ale můžete jej absolvovat i jako samoplátci.

Pro ty, kteří si chtějí zajistit ubytování, doporučuji Penzion Jantar, hotel Brixen, Hotel Slunce,

Nebo můžete využít sktomné ubytování u mne v podkroví mého baráčku a pouze pro tento kurz zdarma. Pokud se ale rozhodnete pro penzion, nebo hotel, musíte si jej hradit sami. Další informace na 606 218 840

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01