Desetidenní kurzy stříhání psů  profi

Platbou na dvě a více splátek, to je Záloha + doplatek, nebo Splátkový kalendář - zaplatíte celkem 14.000,-

Sleva při jednorázové platbě. Na účet zašlete pouhých 10.000,-
.Sleva  pro členy Vzdělávacího studia Argos - Na účet zašlete pouhých  9.000,- (Členem Vzdělávacího studia Argos se stává každý, kdo ve zdejším studiu již prošel alespoň pětidenní výukou. Členství je automatické a bez jakýchkoliv dalších příspěvků a poplatků. Stačí do přihlášky zadat kód posledního kurzu.)

Pro začátečníky i pokročilé 

( 80-95  hodin praxe po 60ti minutách)

Mám početnou klientelu a proto nemám problém s objednáváním psích modelů v jakém koli ročním období. Mám pejsky na stříhání mašinkou, mám pejsky na stříhání ruční, mám pejsky na trimování a mám pejsky pro výuku léčebných, hojivých a regeneračních masek i perličkovou koupel.

Zatím co v patnáctidenním kurzu obsáhneme opravdu širiký úhel úpravy psů, protože v průběhu 15ti vyučovacích dnů je na tuto výuku docela dost prostoru, v desetidenním kurzu již není dost prostoru pro výuku a používání kosmetiky pro léčebné postupy. Bohužel v desetidenním kurzu neobdržíte certifikát pro -   Úprava psů se zaměřením na zdravou kůži a srst, včetně komplexní podpory celého imunitního systému.

V desetidenním kurzu ale máme dost prostoru na  stříhání elektrickým strojkem,  naučíte se stříhat pejska jenom ručními nůžkami a obdržíte certifikát pro -   Stříhání a kosmetická úprava psů. Protože projdete minimálně 2 denní výukou trimování, obdržíte certifikát pro - Základy trimování.

Znalost typologie srsti je v našem oboru velmi důležitá ne jen pro správně zvolený postup úpravy a pro správně zvolené vhodné nářadí, které k úpravě srsti budeme potřebovat ale také pro dokonalé vyladění kosmetiky, kterou budeme psa ošetřovat. Jednoduše řečeno, od dokonale zvládnuté typologie, znalost růstu srsti a znalost anatomie srsti jsou základem pro další úpravu a ošetření psa.

Pryč je doba, kdy psí kadeřnice vše bezhlavě holila na kůži. Dnešní zákazník dává přednost zdravé a rozumné úpravě psa. To vše se naučíte na desetidenním kurzu. Samozřejmostí je anatomie a fyziologie a etologie psa, kterou Vám po zaplacení kurzu zasílám, jako domácí studium. To proto, abychom se nemusely zdržovat  touto výukou a mohly se věnovat pejskům. Povíme si také něco o nejčastějších příživnících, které pejsky trápí, naučíte se vytrhávat chloupky z uší, zakracovat drápky a dozvíte se mnoho zajímavého o análních žlázách a samozřejmě se můžete hodně a hodně ptát na co koli, co s úpravou pejsků souvisí.

Někdy se mi stává, že by si chtěl kurzista přivézt svého pejska k úpravě, nebo k regeneračnímu ošetření. Ano, to je možné, ale je nutné se se mnou na tomto předem domluvit. Musím totiž přizpůsobit skladbu dalších psích modelů.

Pro začátečníky i pokročilé 

( 80-95  hodin praxe po 60ti minutách)

Tento desetidenní kurz je opravdu plný informací spojené s praxí, ale bohužel je zde již málo místa pro výuku úpravy psů se zaměřením na zdravou kůži a srst, včetně komplexní podpory celého imunitního systému.

V desetidenním kurzu získáte dva certifikáty

-   Stříhání a kosmetická úprava psů

-   Základy trimování

Přístup na fotografie na facebooku zde -  https://www.facebook.com/pages/Salon-Argos-st%C5%99%C3%ADh%C3%A1n%C3%AD-a-%C3%BAprava-ps%C5%AF/680119372098956?ref=aymt_homepage_panel

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01