Patnáctidenní kurzy stříhání psů - profesionální  = 120 výukových hodin

Cena kurzu  -  při jednorázové platbě na účet zašlete        14.500,-  

Tento kurz je již profesionální a plnohodnotný s kurzy rekvalifikačními,  pod hlavičkou ministerstva školství.
.Sleva  pro členy Vzdělávacího studia Argos - Na účet zašlete pouhých  13.500,- (Členem Vzdělávacího studia Argos se stává každý, kdo ve vzdělávacím studiu Argos již prošel alespoň pětidenní výukou. Členství je automatické a bez jakýchkoliv dalších příspěvků a poplatků. Stačí do přihlášky zadat kód posledního kurzu.)

Vzhledem k tomu, že mám rozsáhlou klientelu, nemám problém s objednáváním psích modelů v jakém koli ročním období. Mám pejsky na stříhání mašinkou, mám pejsky na stříhání ruční, mám pejsky na trimování a mám pejsky pro výuku léčebných, hojivých a regeneračních masek i perličkovou koupel.

V patnáctidenním kurzu si osvojíte stříhání elektrickým strojkem, naučíte se stříhat pejska jenom ručními nůžkami a obdržíte certifikát pro - Stříhání a kosmetická úprava psů. Projdete minimálně 3 denní výukou trimování a následně dostanete certifikát na - Základy trimování a také se naučíte pracovat s veterinární kosmetikou Iv San Bernard a budete si moct vyzkoušet některé z léčebných kůr, takže se můžete pyšnit certifikátem pro - Úprava psů se zaměřením na zdravou kůži a srst, včetně komplexní podpory celého imunitního     systému.

Znalost typologie srsti je v našem oboru velmi důležitá ne jen pro správně zvolený postup úpravy a pro správně zvolené vhodné nářadí, které k úpravě srsti budeme potřebovat ale také pro dokonalé vyladění kosmetiky, kterou budeme psa ošetřovat. Jednoduše řečeno, od dokonale zvládnuté typologie, znalost růstu srsti a znalost anatomie srsti jsou základem pro další úpravu a ošetření psa.

Pryč je doba, kdy psí kadeřnice vše bezhlavě holila na kůži. Dnešní zákazník dává přednost zdravé a rozumné úpravě psa. To vše se naučíte v tomto patnáctidenním kurzu. Samozřejmostí je anatomie a fyziologie a etologie psa, kterou Vám po zaplacení kurzu zasílám, jako domácí studium. To proto, abychom se nemusely zdržovat  touto výukou a mohly se věnovat pejskům. Povíme si také něco o nejčastějších příživnících, které pejsky trápí, naučíte se vytrhávat chloupky z uší, zakracovat drápky a dozvíte se mnoho zajímavého o análních žlázách a samozřejmě se můžete hodně a hodně ptát na co koli, co s úpravou pejsků souvisí.

Někdy se mi stává, že by si chtěl kurzista přivézt svého pejska k úpravě, nebo k regeneračnímu ošetření. Ano, to je možné, ale je nutné se se mnou na tomto předem domluvit. Musím totiž přizpůsobit skladbu dalších psích modelů.

Pro začátečníky i pokročilé 

( 120-140 hodin praxe po 60ti minutách)

Tento patnáctidenní kurz je opravdu plný informací spojené s praxe

A proč i pro pokročilé? To proto, že i kadeřnice, které mají rozeběhnutý salón a byly , nebo možná i nebyly na nějakém kurzu se mají chuť zdokonalit a vylepšit. Protože je omrzelo stříhat psa na kůži a podvědomě cítí, že to asi nebude to správné, nebo je k tomu tlačí jejich zákazníci, protože v sousední vesnici je psí kadeřnice, která nedávno otevřela salon. A ta nová kadeřnice pejsky stříhá tak, aby jim nepoškozovala kůži a nedělá z jorkšírků a dalších plemen jenom samé naháče, jak přes kopírák. Každý zákazník totiž velmi ocení, že se jejich psí kadeřnice stále zdokonaluje stejně, jako to dělají právě ty kvalitní kadeřnice pro lidi.

 

V patnáctidenním kurzu získáte tři certifikáty

-   Stříhání a kosmetická úprava psů

-   Základy trimování

-   Úprava psů se zaměřením na zdravou kůži a srst, včetně komplexní podpory celého imunitního     systému.

Ubytování si můžete v Havlíčkově Brodě sehnat, nebo můžete využít mojí nabídky a můžete se ubytovat u mne v soukromí. V tom případě  Vás můžu vždy převézt ve svém autě.

Přístup na fotografie na facebooku zde -  https://www.facebook.com/pages/Salon-Argos-st%C5%99%C3%ADh%C3%A1n%C3%AD-a-%C3%BAprava-ps%C5%AF/680119372098956?ref=aymt_homepage_panel

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01