Dvacetidenní kurz je novinkou v nabídce kurzů a je adekvátně plnohodnotný k nově připravovanému REKVALIFIKAČNÍMU KURZU pod hlavičkou MŠMT.

Rozdíl je v ceně tohoto kurzu, který vzhledem k tomu, že neobsahuje náročné několika denní zkoušky, může být výrazně levnější. Obdržíte 4 certifikáty vydané vzdělávacím studiem Argos.

V případě dělené platby ať už z jakého loliv důvodu je cena stanovena 23.000,- za předpokladu jednorázové platby na účet předem je cena tohoto kurzu zvýhodněna na 19.000,-

Pokud budete chtít dělat zkoušky dle nového zákona s certifikátem a kulatým razítkem od autorizované osoby, můžete se kdykoliv přihlásit a zkoušky si po doplacení zrealizovat.

Ubytování si můžete zajistit za příjemné ceny v Penzionu Jantar, který je situovám přímo v Havlíčkově Brodě. Pokud máte rádi spíše vesnické baráčky, tak Vás můžu ubytovat u sebe v podkroví a v tom případě se nemusíte starat o dopravu do vzdělávacího studia a zpět. Na víc můžete využít zavětrovanou pergolu a příjemný pobyt na zahrádce.