Pětidenní kurzy stříhání a kosmetická úprava psů

Pětidenníkurzy stříhání psů  -  profi 

Platbou na dvě a více splátek, to je Záloha + doplatek, nebo Splátkový kalendář - zaplatíte celkem 9.000,-

Sleva při jednorázové platbě. Na účet zašlete pouhých 5.500,-
.Sleva  pro členy Vzdělávacího studia Argos - Na účet zašlete pouhých  4.500,- (Členem Vzdělávacího studia Argos se stává každý, kdo ve zdejším studiu již prošel alespoň pětidenní výukou. Členství je automatické a bez jakýchkoliv dalších příspěvkůa poplatků. Stačí do přihlášky zadat kód posledního kurzu.)

Pro začátečníky i pokročilé  

( 40-45  hodin praxe po 60ti minutách) 

Mám početnou klientelu a proto nemám problém s objednáváním psích modelů v jakém koli ročním období. Mám pejsky na stříhání mašinkou, mám pejsky na stříhání ruční, mám pejsky na trimování a mám pejsky pro výuku léčebných, hojivých a regeneračních masek i perličkovou koupel.

Na tyto kurzy zajišťuji psí modely sama a to pocelé roční období, tedy i v zimě. Ovšem, pokud si svého pejska chcete vzít s sebou, je důležité, abychom se na tom společně předem dohodly.  

Budete-li chtít objednat určité plemeno, je nutné se na tom domluvit zavčas, abych mohla přizpůsobit zastoupení a rozložení ostatních psích modelů v kurzu.

 

V pětidenním kurzu máme dost prostoru na  stříhání elektrickým strojkem a s ručním dostřihem a doladěním pejsků, budeme se minimálně jeden den věnovat trimování, ale nemohu Vám zaručit výuku stříhání celého pejska pouze ručnně střiženou metodou, jako je tomu u desetidenního kurzu. Obdržíte certifikát pro -   Stříhání a kosmetická úprava psů.

Znalost typologie srsti je v našem oboru velmi důležitá ne jen pro správně zvolený postup úpravy a pro správně zvolené vhodné nářadí, které k úpravě srsti budeme potřebovat ale také pro dokonalé vyladění kosmetiky, kterou budeme psa ošetřovat. Jednoduše řečeno, od dokonale zvládnuté typologie, znalost růstu srsti a znalost anatomie srsti jsou základem pro další úpravu a ošetření psa.

Pryč je doba, kdy psí kadeřnice vše bezhlavě holila na kůži. Dnešní zákazník dává přednost zdravé a rozumné úpravě psa. To vše se naučíte v našich kurzech. Samozřejmostí je anatomie a fyziologie, kterou Vám po zaplacení kurzu zasílám, jako domácí studium. To proto, abychom se nemusely zdržovat  touto výukou a mohly se věnovat pejskům. Povíme si také něco o nejčastějších příživnících, které pejsky trápí, naučíte se vytrhávat chloupky z uší, zakracovat drápky a dozvíte se mnoho zajímavého o análních žlázách a samozřejmě se můžete hodně a hodně ptát na co koli, co s úpravou pejsků souvisí.

 

U každého plemene si vždy povíme o typu jeho srsti a domluvíme se, jak budeme při úpravě postupovat, jaké nářadí  a pomůcky budeme potřebovat. Naučíte se nejen vlastní úpravě těchto pejsků, ale také se naučíte tyto postupy zvládat  bezpečně a správně. Tak budete Vy i vaši zákazníci spokojeni, že pejsek dobře vypadá.  U mne se také dozvíte o množství kožních parazitů, které mohou pejskům ztrpčovat život a také si povíme, jak pejskům pomoci.  

Naučíte se pejsky správně koupat, rozčesávat jejich srst, stříhat a upravovat, aby jim to slušelo a také se dozvíte mnoho o psí kůži a jejích možných problémech, o žlázách, které pejsek má, včetně žláz análních. Naučíte se zastřihávat pejskům drápky a jak a proč odstranit chloupky ze zvukovodu.

 

Pětidenní kurz pro  pokročilé

Všeobecně  k pětidenním kurzům.  

Anatomii a fyziologii psa Vám automaticky pošlu, jako první studijní materiál, jakmile od Vás obdržím zálohu na kurz. Tento postup nám umožní věnovat se především praxi a odbouráme několika hodinové přednášky v učebně.  Pokud i přesto budete chtít něco vědět, budu jenom ráda, když Vám budu moci na Vaše dotazy odpovědět. 
Po dokončení  pětideního kurzu dostanete profi - Certifikát,  můžete ode mne obdržet publikaci „Stříhání a trimování psů“ od Renate Dolzové. Tato publikace je jakýmsi základním kamenem pro každého psího kadeřníka.

Pro uchazeče, kteří ve Vzdělávacím studiu Argos dokončí pátý den studia, mám jako bonus, připravenou nádhernou kolekci výstavních střihových postupů, která již není k sehnání.

Dostanete ucelený soubor nářadí, pomůcek a dalších potřebných doplňků, které by si  měl pořídit každý psí kadeřník, včetně webových stránek i s doporučením na to, co je kvalitní a přitom není předražené. Ostatně, budete mít možnost si u mne všechno vyzkoušet.  

 

Veškeré nářadí a pomůcky Vám půjčím.  

Pokud jste si zatím nic nepořizovaly, tak s tím prosím počkejte až po kurzu. Zde se na kurzu dovíte o vybavení něco víc a už budete vědět, co je dobré a co si naopak nepořizovat. Potom, v klidu domova si můžete zakoupit to, co skutečně chcete a budete používat. Na základě této rady můžete opravdu hodně, ale hodně ušetřit.

Na kurz si vezměte něco na psaní, pracovní oblečení a pohodlnou obuv.  

Ubytování si můžete v Havlíčkově Brodě sehnat, nebo můžete využít mojí nabídky a můžete se ubytovat u mne v soukromí. V tom případě jsem připravená Vás vždy převézt ve svém autě.

 

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01