Ozóno terapie - perličková lázeň - práce s veterinární léčebnou kosmetikou Iv San Bernard

Spousta lidí asi přemýšlí o tom, jak já mohu pomoci pejskům, když jim mnohdy nepomůže ani jejich veterinář. Nyní můžete nahlédnout, jak pejsek vypadal před kůrami a následující výsledek. Vzhledem k tomu, že "oprava" srsti a kůže vyžaduje dlouhý čas a většinou se nejedná  o jednorázovou terapii, budu se snažit vkládat fotografie pokud možno v pravidelných intervalech, aby bylo vidět výsledek.

 

Perličková lázeň pro pejska ze salonu pro "Spokojená zvížátka"

16.5.2015 Kříženec pitbula a labradora trpí nadměrnoulínavostí, ale hlavně, má zbytnělou kůži v podpaží, na celém břichu a v oblasti přirození a vnitřních stran stehen, kde z této kůže neroste ani chlup. Kůže na bocích, krku a zádech je opravdu hodně vysušená a srst obsahuje velké množství lupů, včetně  prachu a podsada, která v kůži vězela nahromaděná v neuvěřitelném množství.

Pejsek dostal dvě masky. Bahenní zábal na zbytnělou kůži a výživnou masu na celý zbytek těla, potom perličkovou lázeň a pro rekonstrukci a obnovení zdravé kůže a její funkce jsme použily novou léčebnou řadu od Iv San Bernard, Mineral Red.

 

Jorkšírek, který byl věnován zdarma, protože prý má genetickou vadu růstu srsti "Folikulární dysplazii"

Štěně jsem nafotila a poslala k posouzení paní MVDr Bohatové  Současná majitelka, i my v salonu Argos si dobře uvědomujeme, že ještě nemáme vyhráno a proto budeme pokračovat až do vyzrání kůže pod dohledem
, s kterou jsme se domluvily, jak budou vedené léčebné kůry v kosmetice Iv San Bernard.MVDr Bohatové a samozřejmě budeme fotografie doplňovat.

Pejsek přišel na perličkovou lázeň ještě jednou a na třetí koupel se nedostavil. Majitelku s pejskem jsem ovšem několikrát potkala ve městě a bylo naprosto jasné, že se chloupky po terapii vzchopily a pejsek krásně obrůstal. Paní ani nepozdravila! NEVDĚK VLÁDNE SVĚTEM! Pro mě je však nejdůležitější pejsek, o kterém vím, že jsem mu pomohla.

Pejsek ze slovenského útulku, bílý špic.

Každému, kdo má doma pejska, nebo kočičku, se může přihodit, že při mazlení najednou zjistíme, že má někde na těle strup. Začneme přemýšlet, kde se asi rýpnul? O co se mohl škrábnout?

Většinou se stroupek odhojí, vyloupne a jizvička opět zaroste chlupama a po zranění není ani památky. Takhle nevinně vypadal z počátku i náš strup na ocase našeho špice, ale s tím rozdílem, že se nachází na vrchní straně ocásku, problémovém místě psích kluků a vůbec se nechtěl vylupovat, naopak stále přibýval a hutněl. A v tuto chvíli za mnou do salonu majitelka přišla. Protože už jsem podobné stroupky řešila, tušila jsem, co bude pod strupem. Ano, hnisající vřed. Opět za podpory MVDr Bohatové  jsme situaci zvládly bez antibiotik.

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01