Stříhání a úprava psů všech plemen i voříšků

 
K úpravě používám hlavně sponové nůžky kadeřnické, nůžky modelovací a nůžky efilační, někdy nůžky zaoblené a elektrický střihací strojek.  Zásadně respektuji střihová ( i neobvyklá, či extravagantní )přání zákazníka pokud nejsou v rozporu se zdravotním stavem kůže a srsti psa. Proto není od věci, když si majitel s sebou vezme obrázek, podle kterého chce upravit svého miláčka 

Základní hygienická úprava u štěňátek do třech měsíců věku je zadarmo.

Komerční úprava

Samozřejmě většina z Vás na výstavy nechodí a nechce výstavní střih, protože je náročný na údržbu. Přesto ale chcete, aby daný střih Vašemu pejskovi slušel a nebo, aby se mu dobře běhalo třeba v lese, nebo ve vysoké trávě. Někdo má rád střih spíše kratší, jiný zákazník upřednostňuje fazónku s delším chlupem. Stačí říci své přání a my Vám pejska ostříháme, aby jste byli spokojeni. Na tomto poli nevýstavních psů upravuji všechna plemena i voříšky.

 

Výstavní úprava

Jsou ale zákazníci, kteří mají budoucího šampióna a chtějí ho připravit na bonitaci, nebo výstavu a zde již musíme pracovat podle plemenné příslušnosti tak, aby pejsek ne jen prošel, ale aby byl ten nejlepší. Pokud máte takového pejska, neváhejte a objednejte ho zavčas, aby chlupy stihly dorůst, nebo zhoustnout .Na výstavu si chci pejska i sama vykoupat a usušit, aby byla srst ve správné kondici. Některá plemena se stříhají den před výstavou, jiná plemena jeden až dva týdny před výstavou. záleží na plemeni. Výstavní stříhání se provádí především ručně a mašinka se používá jenom na předepsané, nebo povolené partie.

Kontaktní informace

Jarmila Kašparová Vzdělávací studio a salon:
Dobrovského 2366, (Výzkumný ústav Bramborářský, budova B, přízemí)
Havlíčkův Brod
580 01
Česká republika
IČ:
DIČ
Privát: Mírovka 84 Havlíčkův Brod, 580 01